Президент Сингапуру склав свої повноваження

98332

Президент Сингапуру Тоні Тан в четвер офіційно склав свої повноваження після шестирічного перебування на найвищій державній посаді. Вибори нового глави держави пройдуть 23 вересня, в них візьмуть участь три кандидати. Про це повідомляє УНН з посиланням на ТАСС. 

77-річний політик став сьомим президентом в новітній історії Сингапуру, він переміг на виборах в 2011 році, коли на цю посаду вперше претендували кілька людей. До цього голосування проходило на безальтернативній основі. Тоні Тан в різні роки займав посади віце-прем’єра, міністра оборони, виконавчого директора Державної інвестиційної корпорації (GIC).

Зазначимо, що згідно з конституцією країни, влада президента обмежена, а фактичним управлінням країною займається прем’єр-міністр. Глава держави має право вето на проекти бюджету, призначення в уряді, помилування засуджених злочинців, а також є хранителем золотовалютних запасів. Урядові рішення рідко оскаржуються, а головна публічна роль президента в Сингапурі – розгляд прохань про помилування від засуджених до смертної страти ув’язнених.

Нагадаємо, у другому турі виборів президента Монголії переміг представник опозиційної Демократичної партії Халтмаагійн Баттулга.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.