Парламент Венесуели відмовився розпускатися

A general view of Venezuela's National Assembly during a session in Caracas, Venezuela October 25, 2016. REUTERS/Marco Bello

Парламент Венесуели відмовився виконувати рішення Конституційної асамблеї, яка позбавила його законодавчих повноваженьПро це передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

“Це шахрайське рішення для нас дорівнюється нулю, як і сама Конституційна асамблея – ні що інше, як нуль”, – заявив віце-спікер контрольованого опозицією парламенту Венесуели Фредді Гевара.

Повідомляється, що в суботу, 19 серпня, парламент провів засідання, на яке були запрошені закордонні дипломати. На ньому були присутні представники дипломатичного корпусу Євросоюзу, США, Аргентини, Чилі, Канади, Мексики, Перу та інших країн.

“Парламент підтверджує свою компетенцію як законодавчий орган”, – сказав Ф.Гевара, зазначивши, що він не схвалюватиме рішення, які не відповідають конституції країни.

Як повідомлялося , 18 серпня Конституційна асамблея Венесуели позбавила парламент законодавчих повноважень і перебрала їх на себе.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.