Держдеп США підтвердив зустріч К.Волкера із представником Росії у Мінську

673792

Спецпредставник Держдепу США щодо України Курт Волкер 21 серпня зустрінеться з представником російського уряду, щоб обговорити російсько-українські відносини. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державного департаменту США, передає УНН

“Спеціальний представник Сполучених Штатів Америки в Україні Курт Волкер відвідає Мінськ, Білорусь, де він зустрінеться з представником уряду Росії для обговорення російсько-українських відносин, 21 серпня”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що потім він поїде до Литви, щоб зустрітися з вищими державними посадовими особами для обговорення шляхів розвитку в Україні.

“23 серпня він поїде до Києва, де він приєднається до міністра оборони Джеймса Маттіса на зустрічах з вищими посадовими особами України для обговорення подальших кроків на дипломатичних переговорах щодо відновлення суверенітету та територіальної цілісності України”, – зазначено в повідомленні.

Варто зазначити, що у переговорах з російської сторони з питань України братиме участь помічник президента Росії Владислав Сурков.

Як повідомлялося раніше, міністр оборони США Джеймс Меттіс відвідає Україну на День Незалежності України 24 серпня.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.