В Ізраїлі через фінансові махінації затримали політтехнолога Юлії Тимошенко

5663830

За підозрою у шахрайстві у Ізраїлі затримано відомих бізнесменів та політичного консультанта Таля Зільберштейна

Про це повідомляє Haaretz.

Як зазначається, основним підозрюваним у цій групі затриманих є мільярдер Бені Штайнмац, з яким тривалий час співпрацював Зільберштейн.

Видання нагадує про те, що 2015 року Штайнмац, колишній начальник штабу прем’єра Іцхака Рабіна Шимон Шевеш та Зільберштейн, який раніше був радником прем’єр-міністрів Егуда Барака та Егуда Ольмерта, підозрювалися владою Румунії у здійсненні незаконних операцій з нерухомістю на суму понад $160 млн.

Нинішнє розслідування проводилося відділенням поліції ЛАХАВ-433 у співпраці з ФБР і поліцією Швейцарії, передає NEWSru.co.il.

Як повідомляє прес-служба поліції Ізраїлю, затримані підозрюються в тому, що організовано діяли протягом тривалого часу, надаючи фіктивні відомості про договори і угоди в галузі нерухомості за кордоном. Фальшиві дані дозволяли підозрюваним відмивати гроші і переводити великі кошти на свої рахунки.

Поліція підозрює, що кожен учасник злочинної мережі виконував певні завдання, й, відповідно до цього, їм інкримінуються різні правопорушення.

Зокрема, йдеться про давання хабарів, відмивання грошей, фальсифікацію документів, використання підробленого документа, шахрайство та інші кримінально карані правопорушення.

За відкритими даним и, в Україні Зільберштейн консультував Юлію Тимошенко та Віктора Пилипишина.

Джерело: Еспресо

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.