Bloomberg: Фірташ “відмивав” гроші, співпрацюючи з Манафортом

Trump Campaign Chairman Paul Manafort talks to reporters on the floor of the Republican National Convention at Quicken Loans Arena, Sunday, July 17, 2016, in Cleveland. (AP Photo/Matt Rourke)

Велике журі у Вашингтоні на основі уявлень спецпрокурора Роберта Мюллера видало судові вимоги до ряду «глобальних банків» про надання інформації про всі рахунки Манафорта, його компаній, ряду його партнерів і родичів, а також про рух грошей на цих рахунках.

Один з авторів цієї статті, Грег Фаррел, був також гостем вечірньої передачі Речел Меддоу на каналі MSNBC. У статті йдеться про грошові справі Манафорта з «українським олігархом». На сайті bipartisanreport з’явилася інформація про те, що цей олігарх, мабуть, Дмитро Фірташ, який 10 років тому вклав 25 мільйонів доларів у спільний з Манафортом бізнес по нью-йоркській нерухомості. В даний час в Австрії Фірташ звинувачується в нерозв’язаній справі з виплатою хабара в Індії в порушення Закону про іноземну корупції.

Адвокат Фірташа, Дан Уебб вже заявив: «Мій клієнт жодним чином не співпрацював і не співпрацює з Манафортом». Фірма під назвою CMZ Ventures повинна була спроектувати розкішний хмарочос на Park Avenue в 2008 році. Насправді ж приховані джерела стверджують, що справжня мета фірми полягала в тому, щоб відмивати гроші через фінансову систему США, скоротивши продажу природного газу в Україну.

Джерело: BusinessUA


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.