Трамп обіцяє відповісти Росії на вислання американських дипломатів до 1 вересня

084644
Президент США Дональд Трамп пообіцяв відповісти на вислання американських дипломатів із Росії до 1 вересня

Про це повідомляє Reuters.

“Я щойно розмовляв із державним секретарем. Ми говорили про дії у відповідь. До 1 вересня ми відповімо”, – сказав Трамп.

Президент США також наголосив, що його слова подяки Володимиру Путіну за вислання американських дипломатів і економію на їхніх зарплатах були саркастичними.

“Щодо скорочення зарплат – звісно. Думаю, ви це знаєте”, – сказав Трамп у відповідь на питання журналістів, чи сприймати його коментар як сарказм.

Нагадаємо, 28 липня МЗС Росії постановив до 1 вересня скоротити число дипломатичних і технічних співробітників посольства США в Москві і в генконсульствах в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці до 455 осіб. Крім того, з 1 серпня посольству США в Москві заборонено користуватися дачею в Срібному бору й складськими приміщеннями на Дорожній вулиці в Москві.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон за результатами зустрічі з російським міністром закордонних справ Сергієм Лавровим анонсував відповідь до 1 вересня на рішення Кремля про скорочення американської дипмісії.

Дональд Трамп подякував Володимиру Путіну за висилання дипломатів США з Росії, заявивши, що це допоможе заощадити гроші на їхні зарплати.

Офіційний Білий дім назвав сарказмом слова президента США Дональда Трампа про скорочення штату посольства в Росії.

Джерело: Еспресо


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.