Добкін “не побачив” російських військ на Донбасі, але “РФ там присутня”

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 85
Нардеп не вважає, що на Донбасі є війська РФ, але сама РФ “там присутня”.
Нардеп від “Опоблоку” Михайло Добкін в авторській програмі Дмитра Гордона на каналі “112 Україна”, відповідаючи на питання, чи він сепаратист, заявив, що при ньому як губернаторі Крим був частиною України. Також він нагадав, що в ті часи Донецьк і Луганськ були потрібних межах, які, сподівається нардеп, ще повернуться.
Відповідаючи на питання, чи вкрала РФ півострів, Добкін заявив, що “Росія Крим забрала”, й він не бачить різниці у цих визначеннях. “Російських військ на Донбасі немає, але Росія там присутня”, – стверджує Добкін-старший. “Ми говоримо про російські війська, про регулярну армію. Те, що там їх немає, кажу не я, я лише обиватель у статусі народного депутата, який повторює слова Муженка, тих людей, які там воювали”, – додав депутат. Крім того, він визнав, що Росія на Донбасі присутня, але ухилився від відповіді на питання, чи винна Москва у загибелі 10 тисяч українців.

Джерело: УНІАН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.