Пенс заявив про можливість розміщення систем Patriot в Естонії

096854443

Віце-президент США Майк Пенс відвідує союзників Америки у Східній Європі та запевняє їх у підтримці з боку Вашингтона. В Естонії він повідомив про можливість розміщення систем ППО Patriot.

США розглядають можливість розміщення систем протиповітряної оброни Patriot в Естонії. Про це віце-президент США Майк Пенс повідомив естонському прем’єр-міністру Юрію Ратасу в неділю, 30 липня. Разом з тим, Ратас повідомив державній телекомпанії ERR, що про точне місце і час розміщення систем у розмові не йшлося. “Ми говорили про майбутні маневри (російських військ – Ред.) поблизу естонського кордону (…) і як Естонія, Сполучені Штати і НАТО повинні моніторити їх та обмінюватися інформацією”, – повідомив Ратас.

Нагадаємо, що Майк Пенс перебуває у чотириденній подорожі країнами Східної Європи. Окрім Естонії, він має відвідати Чорногорію та Грузію, де проходять спільні грузинсько-американські військові навчання. Пенс заявив телеканалу Fox News, що прагне донести союзникам у Східній Європі “дуже просте повідомлення… ми з вами”.

Як повідомлялося, цими днями у Грузії розпочалися військові навчання за участі 1600 американських вояків. У навчаннях також беруть участь і українські військовослужбовці.

Джерело: DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.