Ураган у Кривому Розі: пошкоджено покрівлі понад 200 будинків

098448493

У Довгинцівському районі Кривого Рогу в результаті урагану на 16 вулицях пошкоджено покрівлю 201 будинку, також ремонту потребують 4 легкових автомобіля.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

“Пошкоджено газопровід і лінії електропередачі. Підрозділами ГУ ДСНС у Дніпропетровській області спільно з комунальним підприємством міста прибрані з проїжджої частини вулиць і домогосподарств 282 повалених дерева. Рух транспорту відновлено. Рятувальники розчистили від повалених дерев і фрагментів покрівель будівель лінії електропостачання та газового трубопроводу”, – йдеться в повідомленні.

У Верхньодніпровському районі в п’яти населених пунктах частково побито градом покрівлю та вікна 270 приватних житлових будинків.

Також пошкоджені дах та вікна Дніпрокам’янської філії Аннівського навчально-виховного комплексу та дитячого садка, постраждали городи в приватних садибах на загальній площі 8,1 га і посіви агрокультур.

Інформації про жертв і постраждалих немає.

Джерело: Новое время


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.