Київське “Динамо” розтрощило львівські “Карпати”

84949-

Сьогодні в Києві на НСК “Олімпійський” проходив матч 3-го туру УПЛ між київським “Динамо” та львівськими “Карпатами”

Рахунок в матчі 5:0 на користь киян.

На перший виїзний матч сезону Серхіо Наварро виставив двох дебютантів. І якщо Юрій Ткачук вперше зіграв за «Карпати» (в УПЛ вихованець буковинського футболу провів дебютну гру ще у 2014-му році), то для 18-річного Ореста Лебеденкагра на НСК «Олімпійський» стала прем’єрною в елітному дивізіоні.

У порівнянні з грою попереднього туру проти «Ворскли» тренерський штаб «левів» змінив чотирьох виконавців. Суттєву ротацію застосував і Олександр Хацкевич – на тижні «Динамо» провело непростий матч з «Янґ Бойз» у Лізі чемпіонів.

Першу небезпечну нагоду у поєдинку створили кияни, однак Дьємерсі Мбокані не зміг переграти Романа Мисака. Вже у наступній атаці простріл Андрія Ярмоленка з правого флангу замкнув Віталій Буяльський, який в один дотик переправив м’яч у сітку. Гості не знітилися і після пропущеного голу пішли вперед. Особливо активним був лівий фланг, де хазяйнували Лебеденко та Олексій Гуцуляк.

У середині тайму «Карпати» більше контролювали м’яч, однак перевага у цьому компоненті не перетворювалася у гольові моменти чи удари по воротах. «Динамо» діяло щільно та компактно при обороні і до володінь Артура Рудькасуперника не пропускало. Під завісу тайму виник момент у киян – Томаш Кендзьора пройшов правим флангом і прострілив у центр штрафного майданчика. Першим на м’ячі був Дмитро Кльоц, який перехопив пас, втім м’яч зрикошетив у ворота, де надійно зіграв Роман Мисак.

На 52-й хвилині львів’яни створили по-справжньому небезпечну нагоду. Амбросій Чачуа запустив у прорив Кльоца, який знайшов точною передачею у штрафному майданчику двох партнерів, проте Гуцуляк і Рібас не порозумілися, а «Карпати» у підсумку заробили лише кутовий. Минуло кілька хвилин і «Динамо» забило вдруге. Буяльський, Циганков та Кадар розіграли атаку на лівому фланзі, завершенням якої став точний удар Циганкова – 2:0.

Через кілька хвилин господарі забили ще двічі. Спочатку все ті ж Циганков і Буяльський вивели на ударну позицію Мбокані, який підсік м’яча Мисаком. А пізніше дубль оформив Циганков, який виявився першим на добиванні після удару Шепелєва.

У середині другого тайму за «Карпати» дебютував аргентинець Франціско Ді Франко, який вийшов на заміну. На 71-й хвилині галичани здобули право на виконання штрафного і Гуцуляк наважився на прямий удар з гострого кута – Рудько врятував «Динамо», витягнувши м’яч з-під перекладини. На цьому «зелено-білі» не зупинилися і хороший шанс після подачі з кутового виник у Лобая. Наприкінці зустрічі гості могли забивати ще двічі. Хороші нагоди були у Гуцуляка та Нестерова, однак забили кияни – Циганков оформив хет-трик.

У заключні хвилини поєдинку на полі з’явився ще один дебютант – замість Ореста Лебеденка на заміну вийшов 20-річний Андрій Бусько. До самого фінального свистка «Карпати» продовжували атакувати і момент виник у дебютанта Ді Франко після класної передачі Дениса Мірошніченка, однак аргентинець з ударом затягнув. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/07/29/u_matchi_3go_turu_premierligy_sezonu1718_karpaty_u_gostyah_prograly_dynamo_1141289

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page