Справа про викрадення активістів Євромайдану: суд заґратував підозрюваного на час розслідування

095044

Йдеться про події 21 січня 2014 року. Тоді зловмисники викрали львівського науковця Юрія Вербицького та нинішнього депутата ВР Ігоря Луценка. Тіло науковця потім знайшли у лісі з ознаками катування, інформує 5 канал.

Утримання за ґратами на час розслідування без можливості вненсення застави – такий запобіжний захід обрав Печерський райсуд Олександру Волкову, підозрюваному у викрадення активістів Євромайдану. Йдеться про особливо тяжкий злочин, який передбачає і довічне ув’язнення.

До винесення рішення – служителі Феміди кілька годин ознайомлювалися із матеріалом справи. Ймовірного викрадача активістів Революції Гідності – затримали просто сьогодні, але вже відбувся й обшук в його помешканні. До будівлі суду приїжджали Й народні депутати Мустафа Найєм і Ігор Луценко. Останній безпосередньо фігурує у справі, як постраждалий. Сам затриманий свою причетність до викрадення активістів заперечує.

Олександр Волков, підозрюваний, говорить: “Виламали двері, поклали на підлогу мене, доньку та дружину. Я нічого не знаю по цій справі. В мене зникла годинники під час обшуку. Я це запротоколював”.

Прокурор Володимир Приходько зауважує: “Було проведено слідство і здобуто докази про наявність злочину в організації цих злочинів. Особою, яку ми вважаємо правою рукою Чеботарьова, у багатьох епізодах він фігурує як організатор “тітушок”, які здійснювали протидію акціям, викрадали людей, катували, вбивали”.

Нагадаємо, йдеться про події 21 січня 2014 року, коли зловмисники викрали львівського науковця Юрія Вербицького та нинішнього депутата Верховної Ради Ігоря Луценка. Обох викрали із Олександрівської лікарні, куди Луценко привіз пораненого під час протистояння на Майдані Вербицького. Тіло львів’янина з ознаками катування пізніше знайшли у лісі. Ігоря Луценка зловмисники відпустили, пізніше він потрапив до лікарні з численними травмами.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.