Дочку екс-президента Узбекистану Гульнару Карімову засудили до п’яти років в’язниці

635374

Дочка колишнього президента Узбекистану Іслама Карімова Гульнара у 2015 року була визнана винною за цілою низкою злочинів і засуджена до 5 років обмеження волі.

Про це стало відомо лише у п’ятницю, 28 липня, з повідомлення Генеральної прокуратури Узбекистану.

Як розповіли у відомстві, Гульнара Карімова була визнана винною у сприянні злочинному угрупованню, яке займалося розкраданнями, вимаганням грошей, розтратою держкоштів, а також ухиленням від податків.

Крім цього, прокуратура країни продовжує проводити слідчі дії. Карімовій пред’явлено звинувачення за ст. 168 (геноцид), 178 (посягання на життя президента Казахстану), 182 (створення, керівництво або участь в екстремістській групі), 189 (привласнення або розтрата майна), 228 (порушення правил проведення операцій із цінними паперами), 243 (незаконне використання грошей банку) Кримінального кодексу.

Загальні збитки, які завдала Гульнара Карімова своїми діями, прокуратура країни оцінює у близько 2,5 млрд доларів США.

Зазначимо, що до осені 2013 року Гульнара Карімова була успішним підприємцем. Під її контролем перебували телеканали, радіостанції і магазини модного одягу, а ЗМІ називали її однією з найвпливовіших жінок Середньої Азії.

Однак у листопаді 2013 року Карімова впала в немилість до батька і зникла. У ЗМІ неодноразово з’являлися звернення, зроблені від імені самої Карімової, в яких ішлося про те, що її разом з дочкою силовики тримають у власному будинку, забороняють залишати приміщення і спілкуватися зі сторонніми. В одному з таких звернень Карімова писала, що фактично перебуває під домашнім арештом. Останні достовірні відомості про Гульнару Карімову стосуються 2014 року.

До слова, президент Узбекистану Іслам Карімов помер 2 вересня 2016 року.

Джерело: Zahid.net


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.