Wizz Air знизив тарифи для “жертв” відмови Ryanair від України

56233
Одна з найбільших лоукост-авіакомпаній Європи Wizz Air запустила тарифи на скасовані рейси Ryanair вартістю від 15 євро

Про це повідомляє офіційна сторінка авіакомпанії, інформує Еспресо.

Wizz Air запустив сьогодні “рятувальні” тарифи від 15 євро для пасажирів, яким загрожує сьогоднішній анонс про ануляції всіх рейсів авіакомпанії Ryanair з України.

Пасажири, у яких є скасований рейс авіакомпанії Ryanair між Києвом та лондонським аеропортом Stansted або Ейндховеном, а також між Львовом та берлінським аеропортом Schonefeld або Вроцлавом, можуть забронювати квитки за зниженою ціною, але повинні пред’явити своє оригінальне бронювання на Ryanair.

Wizz Air запустив ці унікальні “рятувальні” тарифи від 15 до 35 євро, щоб зменшити кількість пасажирів, які постраждали від скасування виходу в Україну Ryanair. Кількість “рятувальних” місць залежатиме від наявності вільних місць, тому пасажирам рекомендується швидко забронювати квиток.

Акція стосується виключно рейсів до 30 листопада 2017 року.

Ірландська лоукост-авіакомпанія Ryanair скасувала плани почати літати в Україну, заявивши, що аеропорт “Бориспіль” не виконав умов, узгоджених на початку цього року.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.