Янукович-утікач відмовився брати участь в судовому процесі у справі про держзраду

653701

Підозрюваний в державній зраді екс-президент України Віктор Янукович відмовився брати участь в судовому процесі, ініційованому владою України, і відкликав своїх адвокатів

“Я не хочу брати участі в нібито змагальному процесі, підсумок якого заздалегідь визначений. Я прийняв рішення відкликати з процесу своїх захисників, в їх кваліфікації сумнівів немає, але в країні знищеного правосуддя адвокати безсилі”, – заявив він в ефірі програми “Время” на російському Першому каналі, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Януковича-втікача, українська влада намагається за всяку ціну звинуватити його “в усіх минулих, нинішніх і майбутніх бідах України”. Він також назвав суд у справі про держзраду профанацією.

Нагадаємо, що Віктор Янукович і його адвокати подали скаргу до Європейського суду з прав людини з приводу спроби, за їхніми словами, незаконного заочного засудження і ненадання доступу до участі в судовому процесі.

Екс-президенту Віктору Януковичу 28 жовтня 2016 року було оголошено підозру в державній зраді і пособництві Російській Федерації в агресії проти України. Йому загрожує довічне ув’язнення. Зараз Янукович ховається від правосуддя в Росії.

Джерело: НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.