Лінько: Посередники від Луценка намагалися домовитися з фракцією Ляшка

8696905900004

Генпрокурор Луценко, використовуючи ГПУ для своїх політичних амбіцій, намагається тиснути на Радикальну партію та вимагає лояльності до влади.
Про це розповів народний депутат України від Радикальної партії Дмитро Лінько, у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

«Суть відкритих кримінальних справ, які зараз є на Андрія Лозового та інших депутатів Радикальної партії полягає в тому, щоб ми припинили критику генерального прокурора та діючої влади. Від генпрокурора Юрія Луценка до нас приходили посередники, які намагалися тиснути і домовлятися з усією фракцію,а передусім з Олегом Ляшком. Це були політики, які натякали, що потрібно домовлятися», – розповів нардеп Лінько.

Зокрема, зауважив депутат, подання на нардепа-радикала Андрія Лозового відбулося саме перед виступом Юрія Луценка у Верховній Раді.

«Юрій Луценко розуміє, що всі ці справи є сфабрикованими і не мають жодної юридичної перспективи. Проте генпрокурор дуже полюбляє політичні шоу, адже є політиком, а не юристом, і використовує ГПУ для своїх політичних амбіцій», – зауважив депутат.

Незважаючи на це, наголосив Лінько, його фракція продовжуватиме критикувати роботу прокуратури і не збирається домовлятися.

«Я не виключаю, що найближчим часом і на мене може бути таке ж подання. Також я знаю, що Луценко періодично думає робити подання і на нашого депутата Ігоря Мосійчука», – зазначив Дмитро Лінько.

Джерело: zik.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.