Одразу сімом російським артистам заборонили в’їзд в Україну

345363

Служба безпеки України заборонила в’їзд в Україну цілій компанії артистів з Росії. У “чорному списку” опинились Микита Міхалков, Михайло Задорнов, Леонід Ярмольник та інші.

Про це повідомили активісти громадської організації “Відсіч”, які на своїй сторінці у Facebook опублікували заяву від СБУ.

У документі зазначено, що заборонено перетинати російсько-український кордон артисту Михайлу Задорнову, шоумену Леоніду Ярмольнику, режисерові Микиті Міхалкову, співачці Надії Бабкіній, а також акторам – Станіславу Говорухіну, Ірині Алфьоровій та Олексію Паніну.

СБУ звернулося до Міністерства культури, яке тепер має внести цих “рашистів” до Переліку осіб, які загрожують нацбезпеці. Внесення цих негідників до “чорного списку” дозволить нарешті прибрати їхній “культурний” продукт з наших екранів,
– йдеться у повідомленні.

Служба безпеки розглянула лише 100 осіб з 600, поданих на розгляд громадською організацією. Активісти обурені, адже за їхніми словами, всі представники російського шоу-бізу, яких вони подавали СБУ, підписали “заяву на підтримку політики Путіна щодо України, яка знаходиться у вільному доступі на сайті російського Мінкульту”.

“А деякі ще й відзначилися кричущими антиукраїнськими заявами і діями. Зокрема, “чистими” виявилися такі вірні “путінці” як Олександр Панкратов-Чорний, Геннадій Хазанов, Лоліта Мілявська (хоча їй і заборонений в’їзд, але в “чорний список” не внесена) і Федір Добронравов”, – зазначили активісти.

Джерело: 24 канал


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.