Тіллерсон закликав Іран припинити підтримувати тероризм та випробовувати ракети

435552

Тегерану слід припинити підтримувати мережу терористів та фінансувати її, а також припинити випробування балістичних ракет, вважає держсекретар США Рекс Тіллерсон.

Переобраному на другий термін президенту Ірану Хасану Роухані треба припинити фінансування Іраном тероризму та згорнути іранську ракетну програму. Із таким закликом до керівника іранської держави звернувся в суботу, 20 травня, держсекретар США Рекс Тіллерсон у Ер-Ріяді на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Королівства Саудівська Аравія Аделем аль-Джубейром, передає інформагенція AFP.

“Сподівають, що Роухані скористається (другим, – Ред.) терміном, щоб розпочати процес демонтажу іранської терористичної мережі, припинення фінансування цієї терористичної мережі… Ми також сподіваємось, що він покладе край випробуванням балістичних ракет”, – наводить слова керівника Державного дерпатаменту США агентство AFP.

Керівник американського зовнішньополітичного відомства також висловив надію, що “Роухані прагне змінити відносини Ірану з рештою світу”, цитує його інформагенція Reuters. Крім того, Тіллерсон вважає, що іранський президент “в змозі” зробити це. Раніше іранська ядерна програма неодноразово викликала різку критику США. У відповідь на регулярні пуску іранських балістичних ракет, США вдалися до санкцій.

Джерело: DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.