Комісія не розглядала припинення громадянства Артеменка – нардеп

652525

Комісія з питань громадянства при президенті України на засіданні минулого тижня не розглядала питання припинення громадянства позафракційного нардепа Андрія Артеменка.

Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомив член комісії та комітету з прав людини, нардеп Валерій Пацкан, інформує Українська правда.

 “Була комісія на минулому тижні, де не розглядали питання Артеменка. Він також звернувся до мене як до члена комісії з листом. Але відповіді у мене поки немає”, – повідомив Пацкан.

“Коли буде безпосередньо винесено на розгляд комісії це питання…  після цього буде прийнято рішення президента на підставі матеріалів комісії – позбавити громадянства чи ні”, – сказав нардеп.

Як відомо, раніше лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко повідомив, що президент Петро Порошенко 29 квітня підписав указ про припинення громадянства нардепа Андрія Артеменка, який раніше нібито передав екс-раднику Дональда Трампа Майклу Флінну план нормалізації відносин між Україною і Росією.

Відповідний указ на сайті глави держави на момент публікації Ляшка розміщено не було.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.