У 47 територіальних громадах сьогодні проходять вибори

536631

У неділю, 30 квітня, у 47 об’єднаних територіальних громадах із 19 областей відбуваються перші вибори депутатів та голів місцевих рад. Про це йдеться у повідомленні віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка у Facebook.

“Cьогодні день народження 47 об’єднаних територіальних громад! Жителі громад із 19 областей обирають своїх голів! Люди, нарешті, отримають нагоду змінити своє життя, своєї громади, а відтак – усієї України”, – написав Зубко.

Він також наголосив, що об’єднання громад – це нові можливості для відповідальних і небайдужих громадян, які готові власноруч творити на своїх територіях сучасні нові школи, дитсадки, будинки культури, дороги.

“Сьогодні ОТГ демонструють розвиток і зростання. Відтак, і новостворені 47 ОТГ мають усі підстави розраховувати на успіх”, – вважає віце-прем’єр-міністр.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України спільно з поліцією припинили діяльність фейкової “територіальної громади Сум”, представники якої, викрививши українське законодавство, намагалися створити незаконні органи управління та перебрати на себе функції місцевих державних та комунальних структур.

Джерело: Новое время


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.