Десятки людей затримали в містах Росії на акціях протесту

4424241

Під час загальноросійської акції, організованою “Відкритою Росією” з метою домогтися від Володимира Путіна відмови від участі у виборах 2018 року в різних містах Росії було затримано десятки людей.

У рамках загальноросійської акції протесту “Набрид”, яку організував опозиційний рух  “Відкрита Росія”, в багатьох містах країни було затримано десятки мітингарів. За даними організаторів, лише в Санкт-Петербурзі, де влада не дала згоди на проведення акції, було затримано понад сотню учасників, передає інформагенція “Інтерфакс”. Серед затриманих у Санкт-Петербурзі були й координатори акції, повідомила “Відкрита Росія”.

 Організатори також повідомили про затримання 23 мітингарів у Тамбові та 21 у Тулі. У Кемерово затриманих під час несанкціонованої акції доправили до суду. Ще до початку заходу був затриманий один з її організаторів Дмитро Улітин. Всього “Відкрита Росія” повідомляє про 20 затриманих у цьому місті.

Жодних затримань у Москві

Водночас, за даними кореспондента DW, акція протесту в Москві завершилася спокійно, без затримань. Люди, які подали свої листи Путіну в адміністрації приймальні президента, розійшлися, так само розходяться й поліцейські, які там чергували. В управлінні поліції російської столиці повідомили, що загальна кількість учасників акції протесту в центрі Москви була близько 250 людей. У поліції також підтвердили відсутність порушень громадського порядку під час акції.

Джерело: DW


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.