У Македонії протестувальники взяли штурмом парламент, є постраждалі

У Македонії прихильники партії Внутрішня македонська революційна організація – Демократична партія македонської національної єдності (ВМРО-ДПМНЄ) у четвер, 27 квітня, після штурму вторглися до будівлі парламенту та атакували представників опозиційних сил.

Як передає Balkan Insight, протестувальники після сутичок з правоохоронцями увірвалися в прес-зал, де перебували депутати від нової більшості та журналісти. За словами очевидців, активісти також проникли у головний зал пленарних засідань парламенту.

За даними видання, у результаті сутичок четверо депутатів отримали травми.

Зазначається, що причиною заворушення під македонським парламентом стало обрання етнічного албанця Талата Джафері головою парламенту.

Посли ЄС і США в Скоп’є в спільній заяві наголосили на необхідності “діалогу” та закликали поліцію встановити контроль над ситуацією.

Нагадаємо, що у грудні 2016 року політична сила колишнього прем’єр-міністра країни Ніколи Груєвського ВМРО-ДПМНЄ здобула перемогу на парламентських виборах. Однак не змогла відновити коаліцію та призначити уряд.

Джерело: НВ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.