Рішення про конфіскацію грошей Януковича оскарженню не підлягає – Луценко

45522

Рішення суду про конфіскацію до державного бюджету України близько 40 млрд грн оточення Януковича не може бути оскаржене. Також у правовій площині все бездоганно реалізовано.

Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко під час наради за участю його, секретаря РНБО  Олександра Турчинова та Президента України Петра Порошенка, інформує Укрінформ.

“Генеральний прокурор Юрій Луценко поінформував Главу держави про набрання чинності ухвали суду про конфіскацію до державного бюджету суми близько 40 млрд грн, коштів так званого общака Януковича, які були сформовані його підручними у злочинному угрупованні. Він зазначив, що це рішення суду вже не може бути оскаржене, і тому нині відбувається його виконання шляхом перерахування цих коштів із заблокованих рахунків Ощадбанку, які належали членам цього злочинного угруповання, в державний бюджет”, – йдеться у повідомленні.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.