Китай спустив на воду другий авіаносець, перший викупив в України

5443

Припускають, що перший власного виробництва авіаносець буде введений в експлуатацію до 2020 року

Китай спустив на воду перший власного виробництва авіаносець, таким чином продемонструвавши зростаючі технічні можливості його оборонної промисловості, інформує Голос Америки.

Державні ЗМІ в середу повідомили, що корабель вагою 50 тисяч тон був спущений на воду на верфі в портовому місті Далянь на північному сході країни.

Саме у тому місті викуплений в України перший китайський авіаносець «Ляонін» (український «Варяг») проходив серйозну модернізацію до введення в експлуатацію в 2012 році.

Новий авіаносець, ймовірно, буде офіційно введено в експлуатацію в період до 2020 року, після завершення ходових випробувань і постачання повного комплекту палубної авіації.

Як і «Ляонін», новий авіаносець розроблений на основі радянських кораблів класу «Кузнєцов». Його палуба переходить в трамплін для зльоту літаків, і він оснащений звичайною енергетичною установкою з паровими турбінами.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.