Держдеп про загибель спостерігача ОБСЄ: Це непростимо

18181

Державний департамент США не збирається залишати безкарною загибель американського громадянина, який служив у СММ ОБСЄ на сході України.

У відомстві закликали Росію забезпечити умови для повного й безперешкодного розслідування інциденту під керівництвом ОБСЄ, заявив у вівторок під час брифінгу заступник речника зовнішньополітичного відомства США Марк Тонер, передає власний кореспондент Укрінформу.

“Це непростимо, й це відверто підкреслило зростаючу небезпеку умов, у яких спостерігачі (ОБСЄ – ред.) змушені працювати”, – заявив заступник речника Держдепу.

Він уточнив, що йдеться не тільки про небезпеку мін, але й про інші проблеми, які створюються для представників СММ ОБСЄ. У тому числі, за його словами, це обмеження доступу для моніторингу, а також загрози по відношенню до представників Місії та їх переслідування.

“Ми закликаємо до розслідування. У цьому зв’язку ми вважаємо, що розслідування повинно відбутися, і воно має тривати під керівництвом ОБСЄ, оскільки ми хочемо знати точно, що сталося”, – зазначив Тонер.

Що ж стосується вимог США до Росії, він зауважив, що Москва повинна використати свій вплив на сепаратистів для того, щоб надати можливість “провести повне, прозоре й своєчасне розслідування інциденту”.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.