Катастрофа MH17: Дубинський зізнався, що збивав Боїнг

34252

Російський полковник Сергій Дубинський із позивним “Похмурий” підтвердив свою причетність до катастрофи рейсу MH17 на Донбасі та вказав на руку Москви.

Про це пише російська Новая газета з посиланням на Сергія Тіунова – лідера самооборони Запоріжжя та ветерана війни в Афганістані, який з ним разом служив.

Ветеран підкреслив, що дружив із Дубінським і свого часу обговорював наслідки трагедії малазійського Boeing.

Тіунов стверджує, що саме завдяки такому знайомству, зумів вивезти з полону в Донецьку кілька десятків українських солдатів. А під час одного з таких звільнень у жовтні 2014 року між колишніми товаришами по службі відбулася розмова, в якій спливла тема збитого малазійського судна.

На закид товариша з Росії про те, що він воює на боці “хунти”, Тіунов сказав:

– Але пасажирський літак-то по-бандитському збили ви! Я бачив на обличчі, як його це зачепило, він сприйняв це дуже особисто. Сказав: “Ти ж не вважаєш, що це я зробив сам?” А потім показав пальцем наверх: “Це ж зробили виродки з Москви!

Нагадаємо, журналісти Bellingcat визначили, що ключовою фігурою в перевезенні Бука, з якого збили малайзійський Боїнг, був відставний військовослужбовець ГРУ Міноборони РФ Сергій Дубинський.

Джерело: ICTV


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.