У ПАРЄ вимагають відставки Аграмунта через його візит до Сирії

43343
Аграмунт сказав, що взяв до уваги цю позицію депутатів і по обіді повідомить, чи обговорюватимуть її завтра на публічних слуханнях.

В Парламентській асамблеї Ради Європи вимагають відставки Педро Аграмунта з посади президента ПАРЄ.
Як передає кореспондент УНІАН, з відповідною заявою сьогодні в Страсбурзі на сесії ПАРЄ виступив депутат Італії Мікеле Ніколетті.

Після цього ряд депутатів піднялися з місця та підтримали заяву оплесками. «Треба, щоб ви проявили політичну відповідальність та склали свої повноваження голови Асамблеї, щоб продемонструвати, що серйозна помилка несе за собою серйозні наслідки», – наголосив Ніколетті.
Цю пропозицію у своїх виступах підтримали й інші депутати ПАРЄ.
Аграмунт сказав, що взяв до уваги цю позицію і по обіді повідомить, чи обговорюватимуть завтра її на публічних слуханнях. Він перервав пленарне засідання на 10 хвилин після того, як депутати зажадали від нього відповіді на запитання, чи готовий він стати предметом розгляду публічного обговорення його візиту до Сирії.
Як повідомлялося раніше, у березні президент ПАРЄ Аграмунт відвідав Сирію разом з делегацією російських депутатів. При цьому російська делегація в ПАРЄ перебуває під санкціями, які були накладені на неї в квітні 2014 року через анексію Криму.
Ряд делегацій ПАРЄ, серед яких і українська, висловили обурення цим візитом Аграмунта до Сирії.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.