Після вихідних в Україні стане тепло – синоптики

563

Синоптики передбачають, що з наступного тижня в Україну повернеться весняне тепло.

«25–26 квітня в Україні буде +18+20 градусів! Лишилося трохи почекати», – обіцяє у Facebook синоптик Наталка Діденко, інформує Радіо Свобода.

Незначне підвищення температури розпочнеться уже на вихідні, передбачають погодні прогнозисти. Але перед тим кільком областям України доведеться пережити ще один заряд із мокрого снігу чи дощу. Зокрема, у Дніпрі за близької до нуля температури зранку 21 квітня падає сніг із дощем. У Харкові зранку ясно з незначним плюсом, але в другій половині дня синоптики очікують на нові опади, які, втім, не будуть такими ж сильними, як раніше цього тижня. У Запоріжжі зранку дощить, але опівдні опади припинятимуться, а температура зросте.

Уже в суботу денні показники термометрів у більшості областей України наблизяться або перетнуть позначку +10 градусів, але кілька ночей ще будуть холодними, із близькою до нуля температурою.

По-справжньому тепло стане лише у вівторок-середу, коли нічні температури сягнуть 4–5 градусів, а вдень потеплішає до 15–18 градусів.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.