Парубій заявляє, що наявність коаліції несуттєва для роботи Ради

42525
Парубій відмовився назвати кількість депутатів у коаліції.
Наявність коаліції для роботи Верховної Ради не є суттєвим фактором. Про це заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій на прес-конференції, передає кореспондент УНІАН. Він наголосив, що з приводу наявності коаліції у парламенті «є багато маніпуляцій».
За словами Парубія, «дехто намагається ходити по кабінетах і шукати нібито десь заховані списки членів коаліції». Маніпуляцією він назвав нарікання про відсутність у двох фракціях – БПП та «Народний фронт» – 226 депутатів, наголошуючи, що «в коаліцію входить багато і позафракційних депутатів». В той же час Парубій відмовився назвати кількість депутатів в коаліції. Він зазначив, що в його функції як голови ВР не входить підрахунок членів коаліції. При цьому спікер зауважив, що «насправді наявність достатньої кількості депутатів в коаліції не має суттєвого значення, бо коаліція свою ключову функцію вже виконала, обравши уряд і прем’єр-міністра України». «Вся подальша робота парламенту – це збір голосів під те чи інше питання в різних конфігураціях», – додав голова Верховної Ради.

Джерело: УНІАН


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.