Парламент Молдови не буде ратифікувати угоди з ЄврАзЄс – спікер

67772

Андріан Канду підкреслив, що надання Молдові статусу держави-спостерігача в Євразес ніяк не вплине на ситуацію в країні або її відносини з іншими партнерами

Голова парламенту Молдови Андріан Канду вважає, що надання Молдові статусу спостерігача в Євразійському економічному союзі матиме лише символічний характер”, інформує Сьогодні.

“Це політичний жест президента Ігоря Додона. На жаль, він продовжує свої виступи з тим же посланням, що просував і в ході виборчої кампанії з виборів президента. Це не приносить ніякої користі, так як суспільство розколоте. Президент вживає заходів з поглиблення цього розколу, замість того, щоб знайти рішення і проекти для його консолідації”, – заявив Канду журналістам у понеділок.

Він підкреслив, що “надання Молдові статусу держави-спостерігача в Євразійському економічному союзі носить в основному символічний характер і ніяк не вплине на ситуацію в країні або її відносини з іншими партнерами”.

“Будь-яка міжнародна угода, щоб вона мала юридичну силу, має пройти процедуру ратифікації в парламенті. Парламент не буде ратифікувати угоди з Євразійським (економічним) союзом. Будь-яке членство в якості спостерігача в будь-якій організації не чинить впливу на відносини з Європейським Союзом, з яким Республіка Молдова має статус асоційованої держави. Наше співробітництво з ЄС знаходиться на іншому рівні”, – заявив Канду.

У п’ятницю Вища рада Євразійського економічного союзу підтримала ініціативу президента І. Додона про надання Молдові статусу спостерігача. Рішення з цього приводу буде прийнято на одному з наступних засідань.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.