Китай виступає проти розміщення у Південній Кореї ПРО для захисту від КНДР

32421
Китай не хоче, щоб американську систему протиракетної оборони THAAD розмістили на території Південної Кореї

Про це заявив прес-секретар міністерства закордонних справ Китаю Лю Кенг, повідомляє видання Reuters.

Він зазначив, що у питанні ядерної загрози з боку Північної Кореї всі сторони повинні працювати разом. Попри це, у Китаї відкидають ідею розміщення США засобів протиракетної оборони, адже радар цієї системи може становити загрозу для оборони Китайської Народної Республіки.

Тим часом США та Південна Корея запевняють, що цю систему хочуть встановити лише для того, щоб захиститися від ракет КНДР.

Раніше Трамп заявив, що США мають намір владнати проблеми з діями Північної Кореї за допомогою Китаю, чи без нього. Тоді він зауважив, що торгова угода Цзіньпіна зі США буде набагато кращою, якщо Китай погодиться вирішити проблему з КНДР.

Очільник Китаю Сі Цзіньпін повідомив США, що держава виступає за виключно мирне врегулювання ситуації на Корейському півострові.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон зауважив, що США не планують бити по КНДР.

Раніше північнокорейські державні ЗМІ попередили про можливість ядерного нападу на територію США за будь-якої ознаки американської агресії.

Напередодні президент США Дональд Трамп пообіцяв ефективно вплинути на дії КНДР.

США сповістили розвідувальні служби Великої Британії про можливість нанесення превентивного удару по КНДР.

Віце-президент США Майк Пенс порадив КНДР не випробовувати рішучість президента США Дональда Трампа своїми ядерними програмами.

Джерело: Еспресо


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.