Анкара наполягає на візовій лібералізації з ЄС

522626

Анкара наполягає на якнайшвидшому спрощенні візового режиму з Європейським Союзом як однієї з умов угоди щодо боротьби з нелегальною міграцією в Європу.

Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу в інтерв’ю саудівській газеті «Аш-Шарк Аль-Аусат», повідомляє Anadolu.

«Анкара наполягає на якнайшвидшому спрощенні візового режиму з ЄС як однієї з умов угоди щодо запобігання нелегальній міграції в Європу», – сказав Чавушоглу.

Він попередив, що якщо ЄС не дасть зелене світло візовій лібералізації з Анкарою, то Туреччина буде змушена переглянути угоду щодо боротьби з нелегальною міграцією в Егейському морі.

Міністр підкреслив, що Туреччина та Євросоюз мають співпрацювати у розв’язанні загальних проблем, таких, як міграційний криза і боротьба з тероризмом.

«Незважаючи на всі труднощі, відносини Туреччини та ЄС все ще мають шанси на розвиток. Туреччина готова відповісти на конструктивні ініціативи європейських партнерів», – зазначив Чавушоглу.

Джерело: Укрінформ


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.