Росія і Китай шпигують за авіаносцем США, який пливе до КНДР, – AP

5662
Росія та Китай відправили розвідувальні кораблі для стеження за американським авіаносцем “Карл Вінсон”, який прямує до Корейського півострова

Про це пише видання The Associated Press з посиланням на джерела серед уряду Японії, передає Deutsche Welle.

У виданні зауважують, що, ймовірніше за все, ці дві держави хочуть відстежити маневри авіаносця, які можуть означати, що США готові до військових дій проти Північної Кореї.

Понад те, розвідувальні кораблі могли відправити для того, щоб надіслати американський владі певний “попереджувальний сигнал”, адже КНР та Росія раніше висловили стурбованість жорсткою позицією американської влади стосовно ядерної загрози з боку КНДР.

Нагадаємо, на початку квітня КНДР запустила балістичну ракету в напрямку Японського моря

Після цього Європейський Союз розширив санкції проти Північної Кореї за ядерні випробування та запуск балістичних ракет.

Трамп заявив, що США мають намір владнати проблеми з діями Північної Кореї за допомогою Китаю, чи без нього. Тоді він зауважив, що торгова угода Цзіньпіна зі США буде набагато кращою, якщо Китай погодиться вирішити проблему з КНДР.

Очільник Китаю Сі Цзіньпін повідомив США, що держава виступає за виключно мирне врегулювання ситуації на Корейському півострові.

Потім державний секретар США Рекс Тіллерсон зауважив, що США не планують бити по КНДР.

14 квітня міністр закордонних справ Китаю Ван Ї закликав Північну Корею та США не вдаватися до провокацій, які можуть спричинити незворотні наслідки.

Джерело: Еспресо


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.