Це просто посміховисько, – експерт розкритикував роботу Гройсмана

32141

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман має вузьке коло сфер, в яких він компетентний. Тож у його роботі спостерігається “серйозне просідання у багатьох напрямках”.

Таку думку озвучив експерт Сергій Дацюк в коментарі виданню Gazeta.ua.

“Гройсман розуміється на невеликому переліку сфер. Тому є серйозне просідання по багатьох напрямках — соціальній політиці, Міністерстві інформаційної політики, інфраструктурі, не кажучи про економіку. Його ініціатива збільшити мінімальну зарплату до 3200 гривень призвела до зростання інфляції”, – наголосив Дацюк.

Він також додав, що хоч робота Арсенія Яценюка у прем’єрському кріслі теж викликала багато питань, однак порівняно з Гройсманом він робив більш зрозумілі речі.

“Гройсман координує різні впливи в інтересах третіх осіб, а не держави. Крім того, не компетентний. Кожного разу, коли робить якусь програму, це просто посміховисько. Яценюк був набагато стратегічніший, робив більш зрозумілі довгострокові речі”, – вважає експерт.

Джерело: 24 канал


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.