Велика Британія, Франція і США запропонували нову резолюцію щодо хімічної атаки в Сирії

2425

Велика Британія, Франція і США представили новий проект резолюції Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй щодо хімічної атаки в Сирії.

Про це повідомив постійний представник Великої Британії при ООН Метью Райкрофт, пише НВ.

“Спільно з США і Францією, Велика Британія розповсюдила переглянутий проект резолюції щодо Сирії, який засуджує хімічну атаку і вимагає повного співробітництва в розслідуванні”, – заявив він Twitter .

Райкрофт закликав всіх членів Радбезу ООН підтримати резолюцію: “Потрібен належний політичний процес, який приведе до сталого миру в Сирії”.Це другий проект резолюції РБ ООН щодо використання хімічної зброї в Сирії. Попередній варіант, який представники Росії обіцяли заблокувати, так і не був розглянутий на засіданні.

Нагадаємо, що 4 квітня Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомив, що мешканці міста Хан-Шейхун на північному заході провінції Ідліб зазнали хімічної атаки. В результаті загинули понад 70 осіб, у тому числі 27 дітей.

Сирійські урядові сили і Міністерство оборони РФ заявили про непричетність до використання боєприпасів з отруйними речовинами в місті Хан-Шейхун.

У відповідь на хімічну атаку в ніч на 7 квітня американські військові здійснили обстріл авіабази сирійських урядових військ у провінції Хомс за допомогою ракет Томагавк.

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.