Трамп ратифікував вступ Чорногорії до НАТО

24242

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп ратифікував протокол про вступ Чорногорії у Північноатлантичний альянс. Наприкінці березня цього року Сенат США дав на це свою згоду, інформує DW.

Заяву про вступ Чорногорії до Північноатлантичного альянсу (НАТО) підписав президент США Дональд Трамп. Про ратифікацію документа американським президентом повідомила в вівторок, 11 квітня, прес-служба Білого дому, передає інформагенція dpa. Перед цим наприкінці березня поточного року дозвіл на ратифікацією заяви цієї балканської країни на вступ до Альянсу дав Сенат США.

Нагадаємо, в травні 2016 року Чорногорія підписала протокол про прийом у НАТО. Ця країна стане 29 членом Альянсу. Однак ратифікувати протокол про прийом балканської країни в члени Альянсу ще мають Нідерланди та Іспанія.

Вступ балканської країни до Альянсу викликав різку критику з боку Росії, яка розглядає розширення НАТО як загрозу національним інтересам.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.