Путін бачить “деградацію” відносин Росії та США з приходом Трампа

15661

Володимир Путін вважає, що відносини між США та РФ останнім часом погіршились. Також він наголошує на тому, що Башар Асад не несе відповідальності за газову атаку на місто Хан-Шейхун, повідомляє DW.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що рівень довіри між Сполученими Штатами Америки та РФ “деградував” з приходом до влади адміністрації Дональда Трампа. “Можна сказати, що рівень довіри на робочому рівні, особливо на військовому рівні, не став кращим, а швидше за все, деградував”, – заявив Путін в інтерв’ю телеканалу “Мир” в середу, 12 квітня, повідомляє “Інтерфакс”.

Говорячи про хімічну атаку в сирійському місті Хан-Шейхун 4 квітня, Путін зазначив, що вважає основними дві версії події. “Перша – це те, що сирійська авіація влучила в підпільний цех з виробництва бойових отруйних речовин. А це цілком можливо, оскільки бойовики неодноразово їх застосовували”, – зазначив Путін. Друга версія, на думку президента РФ, “це просто постановка, тобто провокація”. “Це спеціально зроблено для того, щоб роздути галас і створити передумови, привід для додаткового тиску на законну сирійську владу”, – впевнений президент РФ.

Володимир Путін також запропонував провести розслідування інциденту, щоб встановити винних. “Ну що може бути простішим – приїхати на той же аеродром, по якому наносилися удари і нібито з якого стартували літаки з хімічною зброєю, і все там перевірити. Якщо наші партнери говорять нам про те, що під удар сирійської авіації потрапили якісь мирні громадяни, тоді нехай ці мирні громадяни допустять на місця цих атак спостерігачів ООН, міжнародних організацій, і там треба все перевірити”, – наголосив президент РФ.

Нагадаємо, у результаті газової атаки в сирійському місті Хан-Шейхун, яка сталась 4 квітня, загинули понад 80 осіб. За даними спецслужб США, атака була здійснена сирійським режимом, а Росія намагалися ввести в оману світову спільноту в питанні про те, хто несе відповідальність за застосування хімічної зброї.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.