АP підтвердила відмивання грошей Януковичем і Манафортом

562001

Американське інформагентство AP знайшло підтвердження платежів з тіньової бухгалтерії Партії регіонів політтехнологу, екс-голові кампанії Дональда Трампа Полу Манафорту.

Про це йдеться у статті, опублікованій виданням у середу, іноформує Українська правда.

 Водночас агентство підтвердило платіж Манафорту з белізького офшору Neocom Systems Limited, у якого був рахунок в Киргизстані, про що раніше в статті для УП писав нардеп Сергій Лещенко. Йдеться про суму 750 тисяч доларів.

“AP раніше було не в змозі самостійно перевірити платіж $750 тисяч відправлених в компанію Манафорта, але недавно отримані фінансові звіти відображають отримання Манафортом виплат з цього платежу. Записи показують, що Девіс Манафорт (фірма політтехнолога – ред.) отримала суму від NeoCom Systems на наступний день після дати виставлення рахунку”, – сказано у статті.

“Для переведенню Манафорту 750 тисяч доларів був використаний договір між компанією “Davis Manafort” і офшорним підприємством Neocom Systems Limited, яке зареєстроване в податковому раю на Белізі. При цьому гроші надійшли Манафорту не за політичні консультації, а за нібито… продаж комп’ютерного обладнання в кількості 501 одиниця на суму 750 тисяч доларів. При чому гроші Манафорту на його рахунок в Америці були переведені не з України і навіть не з Белізу, а з Киргизстану”, – йшлося в статті Лещенка.

Агентство також знайшло документи, що підтверджують виплату фірмі Манафорта у 2007 році $455 249, що також відображено у “амбарній книці” Партії Регіонів. Як пише агентство, ця виплата була здійснена від компанії Graten Alliance Ltd., яка також була зареєстрована в Белізі, а тепер є неактивною.

 

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.