Цілий день праці Верховної Ради і нульовий результат. Закон про Конституційний суд провалено.

526262

Верховна Рада відхилила законопроект про Конституційний суд.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, за ухвалення законопроекту в цілому проголосували 179 депутатів з необхідних 226.

За пропозицію відправити законопроект на повторне друге читання проголосували 223 депутати.

Народні депутати не знайшли необхідної кількості голосів, щоб повернутися до голосування для відправлення законопроекту на повторне друге читання. Таке голосування відбулося тричі, однак голосів забракло.

Таким чином, законопроект, який обговорювали весь пленарний день, відхилено. Після цього голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив засідання.

Як повідомлялося, законопроект був схвалений Радою з питань судової реформи. Передбачалось, що законопроект імплементуватиме зміни до Конституції в частині правосуддя, що набрали чинності 30 вересня 2016 року, щодо порядку організації та діяльності КСУ, статусу суддів Конституційного суду, встановлюватиме норми щодо підстав і порядку звернення до суду, процедури розгляду ним справ і виконання рішень суду.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.