Білий дім озвучив доктрину зовнішньої політики Трампа

45252

США не будуть виконувати роль світового поліцейського. Про це у ході прес-конференції заявив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер, інформує Голос Америки.

Спайсер відзначив, що доктрина закордонної політики президента США Дональда Трампа відповідає гаслу “Америка понад усе!”.

Ми прагнемо забезпечити захист наших національних інтересів і робити все можливе для досягнення наших інтересів у царині економіки та національної безпеки. Ми не будемо виконувати роль світового поліцейського, який бігає цілим світом. Де б ми не вдавались до дій, ми будемо виходити з чітких національних інтересів”, – відзначив Спайсер, відповідаючи на запитання журналістів.

При цьому прес-секретар Білого дому відзначив, що у разі повторного використання режимом Асада хімічної зброї чи бочкових бомб, США готові розглянути можливість подальших дій.

У ході прес-конференції Спайсер також відзначив, що Росія зараз знаходиться на боці таких країн, як Сирія, Північна Корея та Іран, і сказав, що у ході візиту до Росії державний секретар США Рекс Тіллерсон намагатиметься схилити Москову до активних дій проти терористичного угрупування ІДІЛ.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.