Позов України проти РФ: Гаазький трибунал визначився з датою оголошення вироку

424245

Чи визнає Міжнародний суд ООН російську агресію, стане відомо вже 19 квітня

Рішення Міжнародного суду ООН у Гаазі за позовом України проти Російської Федерації оголосять 19 квітня. Про це йдеться в заяві суду, передає “Укрінформ”.

“Публічне засідання проходитиме о 15:00 в Палаці миру в Гаазі, в ході якого суддя Ронні Абрахам, голова суду, зачитає рішення суду”, – вказується в повідомленні.

Як стало відомо, засідання транслюватиметься у прямому ефірі на веб-сайті суду, а також у режимі онлайн телеканалом ООН.

Як повідомлялося раніше, 6 березня Гаазький суд розпочав слухання за позовом України до Росії щодо її агресії на Донбасі. Під час слухань голова української делегації Олена Зеркаль заявила, що криваві атаки цивільного населення в Україні – результат спонсорування тероризму з боку РФ.

У своєму позові Україна звинувачує Росію в підтримці сепаратистів на сході України та порушенні прав людини в окупованому Криму, зокрема, у дискримінації кримських татар та українців на території півострова.

Джерело: 5 канал


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.