Трамп підтвердив можливість нових військових ударів у Сирії

88891

Президент США Дональд Трамп звернувся з листом до американського Конгресу, заявивши, що особисто віддав наказ здійснити ракетний обстріл авіабази урядових військ Сирії.

Він також підтвердив, що США й надалі готові діяти військовими методами в Сирії “по мірі необхідності та у відповідності з національними інтересами”, передає Радіо Свобода.

“Я наказав здійснити цю акцію, щоб погіршити здатність сирійської армії проводити подальші атаки з застосуванням хімічної зброї… тим самим сприяючи стабільності в регіоні і запобігаючи погіршенню нинішньої гуманітарної катастрофи”, – заявив Трамп.

Раніше Дональд Трамп привітав американських військових з успішно виконаним завданням в Сирії.

Нагадаємо, що 7 квітня Збройні сили США випустили близько 50 ракет Томагавк по авіабазі в Сирії після того, як війська Башара Асада провели хімічну атаку в Ідліб.

Перед цим, 4 квітня, Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомив, що в результаті хімічної атаки атаки загинули понад 70 осіб, у тому числі 27 дітей.

Джерело: НВ

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.