Стало відомо, коли відновлять роботу з оформлення закордонних паспортів

90011

Сервіси видачі та оформлення закордонних паспортів повинні запрацювати до 18 квітня.

Про це повідомив речник держпідприємства “Документ” Володимир Поліщук у коментарі “112 Україна“.

“У зв’язку з тим, що Служба безпеки України проводить слідчі дії, у минулий четвер робота з оформлення та видачі закордонних паспортів держпідприємством “Документ” і центрами надання адміністративних послуг при райдержадміністраціях припинена. У п’ятницю ще вдалося поновити роботу. Але слідчі дії продовжуються. Тому керівництво Міграційної служби розмістило на сайті інформацію, що поки робота з видачі паспортів припинена.

Є прогноз, що у вівторок, 11 квітня, почнуть роботу центри надання адмінпослуг і центри обслуговування громадян “Паспортний сервіс”. До наступного вівторка, 18 квітня, запрацюють усі центри. Почнеться відновлення роботи з Києва, потім великі міста, далі – менші”, – сказав Поліщук.

6 квітня Європейський парламент підтримав надання українцям права на безвізові поїздки в країни ЄС. Після цього обвалили сайт із видачі закордонних паспортів.

9 квітня на сайті держпідприємства “Документ” з’явилося повідомлення про зупинку видачі та оформлення закордонних паспортів.

Джерело: Gazeta.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.