Напад у Стокгольмі: заарештований підозрюваний походить з Узбекистану

2525

Заарештований чоловік, підозрюваний водій вантажівки, що напередодні в’їхала в натовп у Стокгольмі, походить з Узбекистану, кажуть шведські правоохоронці. Поліція не виключає, що могли діяти кілька нападників, інформує DW.

Шведська поліція підтвердила повідомлення ЗМІ, що затриманий 39-річний чоловік, якого підозрюють у наїзді на людей у Стокгольмі, – узбецького походження. Про це у суботу, 8 квітня, заявив керівник шведської поліції Дан Еліассон під час прес-конференції в Стокгольмі, передає інформагенція dpa.

Представник шведської поліції також впевнений, що було затримано саме того, хто причетний до наїзду вантажівки на людей. “Ніщо не вказує на те, що ми затримали не ту людину”, цитує Еліассона інформагентство dpa.

Затриманий міг бути не один

Так само не виключено, що в нападі в Стокгольмі могли брати участь кілька зловмисників, додав Еліассон. Він також повідомив про виявлення в кабіні вантажівки підозрілого предмета, котрий він назвав “технічним приладом, який не повинен був там бути”. Подальші розслідування мають прояснити, про що саме йдеться, додав керівник шведської поліції.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.