У Конгресі США представили законопроект щодо підсилення кібербезпеки України

2526
Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки.

У Конгресі США представили проект закону щодо підсилення кібербезпеки України. Про це повідомили в Посольстві України в США.

«Члени Комітету у закордонних справах Палати представників і Конгресового українського корпсусу, конгресмен-демократ Б.Бойл та конгресмен-республіканець Б.Фітцпатрик представили проект “Закону 2017 року про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки”. Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги Урядові України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки», – йдеться  у повідомленні.

Також повідомляється, що мова йде про такі напрямки, як:

  • встановлення найбільш сучасних безпекових оновлень на комп’ютерах органів державної влади, у тому числі систем програмного захисту, спрямованих на захист об’єктів критичної інфраструктури України;
  • зменшення залежності України від російських технологій;
  • сприяння розширенню участі України у програмах обміну інформацією, що пов’язана з проблематикою кібербезпеки, та міжнародних зусиллях з протидії кіберзагрозам, а також розбудові нашою країною власних спроможностей у сфері кібербезпеки;

«У документі підтверджується відданість Сполучених Штатів Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО», – зазначається у повідомленні.

«Реалізація даної законодавчої ініціативи стане важливим внеском у боротьбу України з гібридною війною РФ, що триває і складовою якої є здійснення кібератак проти нашої держави», – наголосили в посольстві.

Нагадаємо, 4 квітня міністр оборони України Степан Полторак заявив про співпрацю з Канадою у сфері кіберзахисту. За словами міністра оборони, за останні три роки Росія здійснила понад сім тисяч кібератак на Україну.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.