США поставили ультиматум Раді Безпеки ООН

2314

Постійний представник США при ООН Ніккі Хейлі заявила, що США розчаровані низькою ефективністю роботи ООН. «В ситуації, коли Рада Безпеки не буде робити конкретних кроків, настане час, коли країни будуть приймати рішення і діяти самотужки», – додала Хейлі.

Невдоволення США викликали обговорення резолюції Ради Безпеки по факту хімічної атаки в Сирії. Крім цього, представниця США заявила, що Росія в 2013 році взяла на себе відповідальність ліквідувати хімічну зброю на складах в Сирії.

На даний момент уряди Сирії, Росії і Ірану – не зацікавлені в співпраці. Рада Безпеки не спроможна вплинути на ситуацію, тому США будуть вимушені діяти самостійно.

Нагадаємо, що 5 квітня відбулось засідання Ради Безпеки ООН, на якому обговорювалось застосування сирійськими урядовими військами хімічної зброї. Однак, через розбіжності в поглядах серед членів РБ розгляд справи, ініційований США, Францією і Великобританією, був безрезультатний.

Vectornews


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.