Смешко: Тактика Росії – допомагати українській владі розвалювати державу

8992

Росія прагне зробити усе, щоб українське суспільство втратило довіру до влади. Більше того, за допомогою агентів впливу, Кремль хоче дестабілізувати ситуацію в Україні.
Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (заявив колишній керівник зовнішньої розвідки, екс-голова СБУ Ігор Смешко.

«Головний сценарій Кремля – внутрішня дестабілізація в Україні через своїх «друзів» та агентів впливу. Більше того, Росія прагне зробити усе, щоб українське суспільство втратило довіру до влади»,– каже гість програми.

Ігор Смешко зауважив, що, якби українська влада одразу назвали речі своїми іменами: війну – війною, а на окупованих територіях ввела воєнний стан, то Росію б офіційно визнали агресором. Більше того, вона б не мала права вето в Радбезі ООН.

«Російська Федерація завжди мала розроблений військовий варіант. Окрім цього, російське Міністерство оборони має оперативні плани на будь-який сценарій. Зокрема, це стосується й українського напрямку. Проте, з політичної точки зору, це – самогубство»,– переконує екс-керівник СБУ.

Ігор Смешко додає, що кадрова політика нинішньої української коаліції – просто жахлива. Адже, заступниками міністрів стають гарні дівчата. Проте, за його словами, чинній владі тут варто подумати й про реакцію суспільства.

Джерело: zik.ua


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.