Меланшон переміг у “великих дебатах” кандидатів у президенти Франції

65267

У Франції відбулися “Великі дебати”, в яких взяли участь усі 11 кандидатів у президенти Франції. За їх результатами переміг представник “Лівої партії” Жан-Люк Меланшон.

Дебати були організовані телеканалами BFMTV і CNews, а також радіостанцією RMC.

По закінченні дебатів компанія Elabe оприлюднила результати традиційного опитування про те, хто з кандидатів був найпереконливішим під час дискусії.

25% телеглядачів віддали голоси за Меланшона. Другим з невеликим відривом став лідер опитувань громадської думки Еммануель Макрон – 21%. До трійки лідерів увійшов Франсуа Фійон, в підтримку якого виступили 15% респондентів.

За лідера “Національного фронту” Марін Ле Пен проголосували 11% телеглядачів, за Бенуа Амона — 9%.

Опитування Elabe також показало, що 23% глядачів вважають Макрона “кращим проектом для Франції”, тоді як Меланшона таким вважають 22% телеглядачів, підтримку Фійону висловили 18%, а Ле Пен – 15%.

Нагадаємо, 20 березня Макрон здобув перемогу за результатами перших теледебатів пʼяти основних претендентів на посаду президента Франції. Меланшон тоді став другим.

Джерело: Європейська правда

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.