Суд визнав бездіяльність ГПУ в справі Пашинського

456

Генпрокуратуру зобов’язали розслідувати бездіяльність її співробітників у справі про розстріл Пашинським людини

Суд зобов’язав Генпрокуратуру розслідувати бездіяльність її співробітників у справі про розстріл нардепом від “Народного фронту” Сергієм Пашинським людини.

Про це на своїй сторінці в Facebook заявила, опублікувавши фото відповідного рішення суду, адвокат Хімікуса Марина Паринова – “ГПУ сьогодні програла нам судовий процес, її зобов’язали внести до реєстру заяву про злочин, який вчинили її ж працівники. Злочин полягає в умисному невиконанні облпрокуратурою рішення суду від 9 лютого: внести до реєстру розслідувань факт стрілянини депутата в людину”.

При цьому вона підкреслила, що “вже 3 місяці прокуратура розслідує справу в рамках заяви нардепа Пашинського про скоєне щодо нього хуліганство, ігноруючи заяву [постраждалого] В’ячеслава Хімікуса”.

Як відомо, Генеральна прокуратура завершила основні слідчі дії в справі про стрілянину народного депутата від “Народного фронту” Сергія Пашинського.

Джерело: ua1


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.