Прокуратура Польщі звинуватила диспетчерів РФ в провокуванні Смоленської катастрофи

4551

Представництво генеральної прокуратури Польщі заявило, що правоохоронцям вдалося виявити нові факти щодо авіакатастрофи під СмоленськомПро це  інформує replyua.net з посиланням на Deutsche Welle.

Польща звинувачує диспетчерів Російської Федерації, які здійснювали контроль за польотом президентського польського літака, що упав під містом Смоленськ в квітні 2010 року. Також польські посадовці заявляють, що після ексгумації 17 тіл загиблих було встановлено ряд порушень, зокрема, зафіксовано не лише заміну тіл жертв, а й заміну окремих частин тіла у домовинах загиблих. Наразі у Польщі продовжуються генетичні дослідження. Також в польській прокуратурі заявили, що вони планують ексгумувати тіла всіх загиблих під Смоленськом та розроблять каталог, в якому буде розміщено інформацію щодо окремих фрагментів літака та розроблена віртуальна мапа місця, де трапилася авіакатастрофа.

У Москві вже встигли відреагувати на заяви польських прокурорів. Росіяни відкидають будь-які звинувачення Польщі. Речник президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що РФ не погоджується з результатами польських розслідувань.


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.