Кампанія проти ІДІЛ в Іраку та Сирії: коаліція визнала загибель понад 200 мирних жителів

66555
Очолювана США коаліція оприлюднила, у якому визнала, що як мінімум 229 цивільних осіб, ймовірно, були вбиті ударами антиіділівських сил в Іраку і Сирії з початку операції “Непохитна рішучість” майже три роки тому.
Про це з посиланням на оприлюднений у суботу документ повідомляє CNN.
Ця цифра може значно зрости, якщо розслідування авіаударів по іракському Мосулу в середині березня підтвердить смерті десятків мирних жителів. Високопоставлений чиновник іракського МОЗ цього тижня повідомив CNN, що в Мосулі були виявлені 112 тіл. Американські військові офіційно розслідують удари. Перевіряються ще 43 повідомлення про загибель цивільних осіб – 23 в Іраку і 20 в Сирії. 12 із 17 лютневих доповідей вже оцінили як недостовірні. “Ми шкодуємо про ненавмисну загибель мирних жителів в результаті зусиль коаліції з боротьби з ІДІЛ в Іраку та Сирії і висловлюємо наші глибокі співчуття сім’ям загиблих та іншим людям, постраждалим від цих ударів”, – йдеться в заяві коаліції.
Також повідомляється, що в період з серпня 2014 і до кінця лютого 2017 року війська коаліції зробили більше ніж 18 600 артилерійських ударів і авіанальотів.
Джерело: УНІАН

 


Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Print this page
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.